Skutki polityki gender.

  • -

Skutki polityki gender.

Grzegorz Górny w artykule ” Skutki polityki gender. W Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 5 lat liczba dzieci z zespołem dezaprobaty płci wzrosła o 1000 proc.!” pisze:

„Pojawia się pytanie: skąd wziął się w Wielkiej Brytanii tak drastyczny wzrost liczby dzieci z zespołem dezaprobaty płci? Tak się dziwnie składa, że zbiegł się on z ofensywą zajęć genderowych w szkołach podstawowych, a nawet w przedszkolach w tym kraju. Jedna z Polek mieszkających w Londynie opowiadała, że jej siedmioletni syn wrócił ze szkoły, oznajmiając w drzwiach: „Mamo, jestem gejem!” Gdy zszokowana matka zapytała, dlaczego tak sądzi, odpowiedział: „Bo bardziej lubię się bawić z chłopakami niż z dziewczynkami”.

Nad tymi faktami warto się pochylić by lepiej chronić nasze dzieci przed różnymi „pomysłami równościowymi”, jak ? Zapoznaj się z naszymi propozycjami (patrz DLA RODZICÓW, AKTYWNI W ŚRODOWISKU, POLECAMY-ARTYKUŁY)

Więcej na: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/285625-skutki-polityki-gender-w-wielkiej-brytanii-w-ciagu-ostatnich-5-lat-liczba-dzieci-z-zespolem-dezaprobaty-plci-wzrosla-o-1000-proc